O NÁS

KDO JSME

Náš tým rodinného práva je tvořen advokáty, koncipienty, právními studenty a dalšími specialisty ze souvisejících oborů, především se jedná o spolupracující mediátory a psychology.


TÝM RODINA V PRÁVUNAŠE PRÁVNÍ SLUŽBY

Právní poradenství Vám rádi poskytneme osobně či online. Naše kanceláře sídlí v Praze, ale zvládneme za Vámi dojet téměř kamkoliv. Pokud preferujte vše řešit z pohodlí Vašeho domova či práce, abyste ušetřili čas, není problém se setkat prostřednictvím videohovorů. Pokud nás chcete kontaktovat napřímo, využijte emailovou adresu info@rodinavpravu.cz, případně telefonní číslo +420 224 490 000.

Věříme, že stejně jako v rodině, tak i v rodinném právu je třeba hledat kompromisy, ač se jejich pozitivní dopady mohou projevit až časem. Samozřejmě se snažíme vyhovět Vašim požadavkům, avšak nečekejte od nás strategii ,,vítězství za každou cenu". Naším cílem je najít co nejméně devastující a efektivní řešení.

Jsme tu pro Vás.

Důležité: Veškeré údaje uvedené na stránce Rodina v právu představují obecné právní sdělení informativního charakteru a nejedná se o poskytování právních služeb ve smyslu § 1 zákona o advokacii. K poskytování právních služeb dochází až po předchozí domluvě s budoucím klientem okamžikem jejich individualizace.