O NÁS

KDO JSME

Rodinavpravu.cz slouží k poskytování informací týkajících se způsobů řešení problémů v rodinách, ať už se jedná o rozvod, úpravu poměrů dětí či vypořádání společného jmění manželů.

Náš tým je tvořen specialisty z různých oborů, zejména právníků, mediátorů, psychologů a marketingových specialistů.

 Veškerá sdělení uvedená na těchto webových stránkách jsou informativního charakteru a nejsou poskytováním právních služeb. Právní služby poskytujeme pouze po předchozí domluvě s klientem.


NAŠE PRÁVNÍ SLUŽBY

Právní poradenství poskytujeme osobně nebo elektronicky. Dojedeme za Vámi téměř kamkoli, ale pokud preferujete vše řešit z pohodlí Vašeho domova či práce, jsme pro Vás k dispozici také na videohovory či hovory prostřednictvím různých aplikací.

V každém případě nás zastihnete na e-mailu info@rodinavpravu.cz nebo na telefonním čísle

+420 224 490 000. 

NAŠI ADVOKÁTI A DALŠÍ PRÁVNÍCI

Respektujeme přání klienta, avšak nečekejte od nás strategii "vítězství za každou cenu". Věříme, že stejně jako v rodině tak i v rodinném právu je třeba vždy nalézat kompromisy - ačkoliv se jejich pozitivní důsledky někdy projeví až časem. 

Jednou věcí si ale můžete být jistí - jsme vždy na Vaší straně!


Důležité: Veškeré údaje uvedené na stránce Rodina v právu představují obecné právní sdělení informativního charakteru a nejedná se o poskytování právních služeb ve smyslu § 1 zákona o advokacii. K poskytování právních služeb dochází až po předchozí domluvě s budoucím klientem okamžikem jejich individualizace.