O NÁS

KDO JSME

Náš tým rodinného práva je tvořen advokáty, koncipienty, právními studenty a dalšími specialisty ze souvisejících oborů, především se jedná o spolupracující mediátory a psychology.


TÝM RODINA V PRÁVUMgr. Adam Stawaritsch

Adam působí jako advokát v bpv Braun Partners od roku 2018, předtím sbíral zkušenosti v německy mluvících zemích. Má vystudovanou právnickou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci a mezi jeho záliby patří cestování a kultura. Je charakteristický svou pečlivostí, důsledností a flexibilitou.


Mgr. Matouš Häckel

Matouš působí v bpv Braun Partners od roku 2021. Předtím pracoval jako interní právník u Czechoslovak Group a advokátní koncipient u Havel Partners. Vystudoval právnickou fakultu Západočeské Univerzity v Plzni. K jeho koníčkům patří tenis, kultura, umění, astrofyzika či sci-fi literatura. Jeho osobní předností v advokacii je jeho orientace na výsledek a byznys.


NAŠE PRÁVNÍ SLUŽBY

Právní poradenství Vám rádi poskytneme osobně či online. Naše kanceláře sídlí v Praze, ale zvládneme za Vámi dojet téměř kamkoliv. Pokud preferujte vše řešit z pohodlí Vašeho domova či práce, abyste ušetřili čas, není problém se setkat prostřednictvím videohovorů. Pokud nás chcete kontaktovat napřímo, využijte emailovou adresu info@rodinavpravu.cz, případně telefonní číslo +420 224 490 000.

Věříme, že stejně jako v rodině, tak i v rodinném právu je třeba hledat kompromisy, ač se jejich pozitivní dopady mohou projevit až časem. Samozřejmě se snažíme vyhovět Vašim požadavkům, avšak nečekejte od nás strategii ,,vítězství za každou cenu". Naším cílem je najít co nejméně devastující a efektivní řešení.

Jsme tu pro Vás.

Důležité: Veškeré údaje uvedené na stránce Rodina v právu představují obecné právní sdělení informativního charakteru a nejedná se o poskytování právních služeb ve smyslu § 1 zákona o advokacii. K poskytování právních služeb dochází až po předchozí domluvě s budoucím klientem okamžikem jejich individualizace.