REFERENCE

Jak naše služby hodnotí klienti

Radana

Velice ráda bych Vám poděkovala za právní služby kanceláře bpv Braun Partners s.r.o. týkající se svěření dětí do péče a vypořádání SJM u rozvodového řízení. Velice si vážím vašeho profesionálního přístupu, rychlých reakcí a pochopení mé životní situace, ve které jsem se nacházela. Pan Mgr. Pavel Vintr mi byl velkou psychickou oporou, což bylo v té chvíli pro mne hodně důležité a dávalo mi to nové síly a naději, že bude líp. Velice Vám děkuji a přeji Vám spoustu dalších pracovních úspěchů a mnoho štěstí v osobním životě.

Iveta

Když jsem poprvé kontaktovala Mgr. Pavla Vintra, má situace ohledně péče o dceru vypadala takřka bezvýchodně. Byla jsem zatlačena do kouta mým ex-partnerem, manipulátorem, a nevěděla jsem jak z této situace ven. Díky pomoci Mgr. Pavla Vintra a jeho kolegy Mgr. Adama Stawaritsche se pomalu dostávám z nejhoršího. Vyhráli jsme několik soudů, ať se jednalo o školku, školu, trvalé bydliště dcery, exekuce alimentů a jako poslední i uhájení si pozice péče o dítě. Bohužel vím, že do budoucna mne čekají další soudní stání, ale věřím, že s právní pomocí magistra Vintra pro mne a moji dceru nakonec vše dobře dopadne.

Petra

Jako dnes již dlouhodobá klientka pana Mgr. Pavla Vintra vysoce hodnotím jak odbornou, tak i neméně důležitou lidskou stránku jeho práce, kterou pro mne do této doby odvedl. Pro mne, ve velmi citlivých věcech soudních sporů rozvodu a v péči o dítě, byl vždy prakticky v jakémkoliv čase a době, velkou morální i profesionální oporou. Pan Mgr. Vintr má profesionální, citlivý a taktní přístup k danému problému, je nestranný. Spokojenost dítěte je jeho prioritou.

Lenka

Vzhledem k tomu, že to byl můj první případ, kdy jsem se připravovala na soud, absolutně jsem netušila, co to vše obnáší a co vše mne čeká! Mgr. Pavel Vintr mi doporučen mým dlouholetým přítelem, který si byl velice jistý, že právní služby bpv Braun Partners s.r.o. jsou pro mne to nejlepší. A tak začala naše spolupráce. Velmi důležité při jakékoliv spolupráci je vzájemná sympatie, důvěra, která mi byla dána hned od samého začátku v celém tom pro mne absolutně neznámém světě! Mgr. Pavel Vintr byl k dispozici vždy, kdy bylo potřeba, vždy hledal možnosti, varianty a vždy byl oporou, když jsem zmatkovala a měla strach. Velice si vážím přístupu i koncipienta Mgr. Adama Stawaritsche, který byl pro mne tím stejným, jako Mgr. Vintr. Z mého pohledu a s čistým svědomím mohu říct, že Vaše služby zahrnují maximální servis, a to je pro jakýkoliv soudní proces velice důležité! Kdybych v budoucnu potřebovala znovu Vaše služby, 100% se na Vás obrátím.