PRÁVNÍ PORADNA

Jak Vám můžeme pomoci

Vztah mezi advokátem a klientem je v rodinném právu více než v jakékoli jiné oblasti založen na důvěře a porozumění konkrétní situaci. Jedině to vede k efektivní spolupráci a ke spokojenosti našich klientů, o kterou se snažíme především.

Jsme vždy připraveni Vám být nápomocni a připravit Vám jasnou strategii. 


JAK POSTUPOVAT?

1. VYBERTE SI BALÍČEK
Pro nejčastější životní situace související s rodinným právem pro Vás máme připraveno optimální řešení v podobě balíčků právních služeb, které naleznete níže. Balíčky po sobě následují tak, jako po sobě často v životě následují i jednotlivé životní situace. Balíčky lze upravovat či kombinovat mezi sebou. Balíčky pochopitelně nejsou podmínkou naší spolupráce, pouze Vám usnadní orientaci v nabídce našich právních služeb. 

Neodpovídá žádný z balíčků Vaší představě? Nevadí, rádi Vám nabídneme jinou formu spolupráce - jsme Vám k dispozici pro krátkodobé či dlouhodobé právní poradenství včetně zastoupení před soudy. Spojte se s námi například prostřednictvím kontaktního formuláře níže a najdeme ideální řešení přímo pro Vás.


2. VYPLŇTE CHECKLIST
Po výběru balíčku, který Vám vyhovuje, nám pomůžete vyplněním checklistu, tedy formuláře se základními informacemi o Vaší situaci. Vyplnění checklistu není podmínkou naší spolupráce, ale může nám urychlit orientaci ve Vašem případu. Pokud jej nechcete vyplnit, kontaktujte nás jinou formou – například prostřednictvím kontaktního formuláře či telefonicky.


3. OZVEME SE VÁM
Poté, co se nám ozvete, Vás budeme kontaktovat nejpozději do 2 dnů od obdržení Vaší poptávky.


BALÍČKY PRÁVNÍCH SLUŽEB


ŽÁDNÝ BALÍČEK VÁM NEVYHOVUJE NEBO MÁTE DOTAZY?

Napište nám:

*Vaše osobní údaje zpracováváme podle zásad nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů (GDPR). Informace související se zpracováním Vašich osobních údajů jsou dostupné na našich webových stránkách [rodinavpravu.cz/gdpr]. S otázkami týkajícími se ochrany osobních údajů nás kontaktujte na e-mailu info@rodinavpravu.cz.