PRÁVNÍ PORADNA

Jak Vám můžeme pomoci

Vztah mezi advokátem a klientem je v rodinném právu více než v jakékoli jiné oblasti založen na důvěře a porozumění konkrétní situaci. Jedině to vede k efektivní spolupráci a ke spokojenosti našich klientů, o kterou se snažíme především.

Jsme vždy připraveni Vám být nápomocni a připravit Vám jasnou strategii. 

  • Pokud už tušíte, co od nás potřebujete, vyberte si jeden z našich předem definovaných balíčků.
  • Nenašli jste ten správný balíček odpovídající Vaší situaci? Nevadí! Obraťte se na nás prostřednictvím kontaktního formuláře a společně najdeme řešení, které Vám bude šité na míru.

Jak konkrétně postupovat, se dozvíte i v našem informačním videu.


BALÍČKY PRÁVNÍCH SLUŽEB


JAK POSTUPOVAT?

Ať už samostatně či libovolně kombinované mezi sebou, naše balíčky nabízejí komplexní zajištění právních služeb v konkrétních případech. Vyberte si balíček podle Vašich představ a následně vyplňte náš dotazník, na základě kterého se zorientujeme ve Vaší situaci. Pokud se s námi chcete spojit přímo, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu či telefonicky. 

Obratem se Vám ozveme!


ŽÁDNÝ BALÍČEK VÁM NEVYHOVUJE NEBO MÁTE DOTAZY?

Napište nám:

*Vaše osobní údaje zpracováváme podle zásad nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů (GDPR). Informace související se zpracováním Vašich osobních údajů jsou dostupné na našich webových stránkách [rodinavpravu.cz/gdpr]. S otázkami týkajícími se ochrany osobních údajů nás kontaktujte na e-mailu info@rodinavpravu.cz.