PRÁVNÍ PORADNA

Vztah mezi advokátem a klientem je v rodinném právu více než v jakékoli jiné oblasti založen na důvěře a porozumění konkrétní situaci. Jedině to vede k efektivní spolupráci a ke spokojenosti našich klientů, o kterou se snažíme především.

Jsme vždy připraveni Vám být nápomocni a připravit Vám jasnou strategii. 


JAK POSTUPOVAT?

1. VYBERTE SI BALÍČEK
Pro nejčastější životní situace související s rodinným právem pro Vás máme připraveno optimální řešení v podobě balíčků právních služeb, které vám upravíme zcela na míru. Balíčky po sobě následují tak, jako po sobě často v životě následují i jednotlivé životní situace. Balíčky lze upravovat či kombinovat mezi sebou. Balíčky pochopitelně nejsou podmínkou naší spolupráce, pouze Vám usnadní orientaci v nabídce našich právních služeb. Neodpovídá žádný z balíčků Vaší představě? Nevadí, rádi Vám nabídneme jinou formu spolupráce - jsme vam k dispozici pro krátkodobé či dlouhodobé právní poradenství včetně zastoupení před soudy. Spojte se s námi například prostřednictvím kontaktního formuláře a najdeme Vám ideální řešení na míru.


2. VYPLŇTE CHECKLIST
Vyplnění checklistu není podmínkou naší spolupráce, ale může nám urychlit orientaci ve Vašem případu. Pokud jej nechcete vyplnit, kontaktujte nás jinou formou - například prostřednictvím kontaktního formuláře či telefonicky.


3. OZVEME SE VÁM
Budeme Vás kontaktovat nejpozději do 2 dnů od obdržení Vaší poptávky.


BALÍČKY PRÁVNÍCH SLUŽEB